brbraniewo.pl

Składanie i realizacja zamówień.

To proste! Wystarczy wysłać do nas e-mail na adres druk(AT)brbraniewo.pl. W wiadomości należy podać rodzaj oraz ilość produktu - baner, plakat, fototapet itp, (padać dane do kontaktu, ew. dane do faktury) oraz załączyć projekt graficzny w pliku jpg, pdf, cdr, psd, ai itp. (zobacz wymagania techniczne, w przypadków gdy pliki z projektem jest większy niż 25MB, proszę o wcześniejszą informację o tym - podamy informację w jaki sposób przekazać plik do druku). W odpowiedzi otrzymają Państwo zwrotną wiadomość z informacją o sposobie realizacji - przeważnie odpowiadamy na wiadomości natychmiast po jej otrzymaniu.

Na życzenie przygotujemy projekt graficzny.

Plakaty, banery, fototapety, tkaniny, zdjęcia są drukowane w przestrzeni barw CMYK. Dodatkowo mogą być zabezpieczone laminatem UV.

Realizacja następuje od momentu akceptacji przez zamawiającego odpowiedzi na zamówienie, cena i termin realizacji jest podany w odpowiedzi na zamówienie. Jeżeli nie jest podany termin, przeważnie realizujemy zmówienie maksymalnie do 2-3 dni roboczych.

UWAGA: istnieje możliwość usługi ekspresowej - odbiór tego samego dnia co zamówienie - skontaktuj się z nami by otrzymać szczegóły

Dostawa - na terenie Braniewa i okolic (do 10 km) dostawa jest bezpłatna, obiór osobisty: Braniewo, ul. Królewiecka 54C, dla klientów z po za Braniewa i okolic: możliwy jest dowóz poprzez własny transport lub wysłanie firmą kurierską - zapytaj się o dostawę!

Jeżeli są podane ceny - ceny są cenami brutto, zawierają już 23 % podatku VAT, w przypadku podania cen netto jest to opisane wraz z stawką podatku VAT, ceny dotyczą druku z gotowego, poprawnego pod względem technicznym projektu dostarczonego przez Klienta. Koszt przesyłki liczony jest jednorazowo.
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Podane terminy realizacji dotyczą dni pracujących.

telefon
55 644 33 00

szukaj: plakaty banery fototapety zdjęcia canvas obrazy zamówienie druk projekt grafika